De beste zomerwijnen 2024

67 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina
    • Domaine du Salvard Delaille 2023 Cheverny Blanc, Fam. Delaille
    • Domaine du Salvard Delaille 2023 Cheverny Blanc, Fam. Delaille
    Domaine du Salvard Delaille 2024 Cheverny Blanc, Fam. Delaille | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Loire

    Tweede plaats Witte wijnen van € 10 tot € 15 in de Koopgids van Perswijn - Bijzondere Loire-wijn door toevoeging van een scheutje chardonnay aan de sauvignon blanc. Sancerre-achtige wijn met een groenglanzende, kristalheldere kleur. Sappig, mineraal en fris van karakter. Heerlijk uitnodigend, rond en sappig smaakspel met harmonieuze, frisse zuren en aantrekkelijke tonen van bloesem, citrus fruit, kruisbes en groene appel.

    Normale prijs: 12,95 Speciale prijs: 11,95
    U bespaart
    • Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2023
    • Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2023
    • Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2023
    Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2024 | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Loire

    De Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2024 is een klassieke uiting van Sauvignon Blanc uit de Loire-streek, een van de meest gerespecteerde regio’s voor deze druivensoort. Deze wijn wordt geproduceerd in samenwerking met lokale wijnmakers die nauw samenwerken met Colaris om een wijn te creëren die het terroir van de Loire en het typische karakter van Sauvignon Blanc op zijn best weergeeft. De druiven worden geselecteerd uit wijngaarden met een kalkrijke en kiezelachtige ondergrond, wat bijdraagt aan de uitgesproken mineraliteit en frisheid van de wijn. De 2024 jaargang biedt alles wat je van een Loire-Sauvignon mag verwachten. De wijn heeft een heldere, lichtgele kleur met groene reflecties. In de neus springen aroma’s van versgemaaid gras, groene appel, limoen en kruisbessen naar voren, met subtiele florale tonen en een hint van vuursteen. Op het palet presenteert deze wijn een levendige zuurgraad die perfect wordt gecombineerd met smaken van citrusfruit, granny smith-appel en een zachte mineralige ondertoon. De wijn is droog, zuiver en verfrissend, met een slanke structuur en een energieke, lange afdronk. Het is een wijn die ideaal is om jong te drinken en die perfect past bij lichte gerechten zoals geitenkaas, frisse salades, schaal- en schelpdieren of als aperitief.

    Normale prijs: 9,75 Speciale prijs: 8,95
    U bespaart
    • Côtes-du-Rhône 2022 Domaine Grand Veneur (Organic)
    • Côtes-du-Rhône 2022 Domaine Grand Veneur (Organic)
    Côtes-du-Rhône 2022 Domaine Grand Veneur (Organic) | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Rhône

    Zeer succesvolle Côtes du Rhône gemaakt door ‘one of the highest quality estates of the Southern Rhone’ (Robert Parker Wine Advocate). Alain Jaume Réserve Grand Veneur Côtes du Rhône is vol van smaak en bulkt van het rijpe donkere fruit en het zo kenmerkende pepertje. De afdronk is lang en vol-fris.

    Jaargang 2021 werd door de strenge jury van Perswijn verkozen tot allerbeste rode wijn onder de 10 euro in Nederland!

    Normale prijs: 11,50 Speciale prijs: 10,50
    U bespaart
    • Rioja Crianza 2021 Bodegas Ortega Ezquerro
    Rioja Crianza 2021 Bodegas Ortega Ezquerro | Colaris
    0,75L - Spanje - Rioja

    Uit het hart van Rioja Baja, deze crianza met als basis meer dan 70 jaar oude tempranillostokken. Breed inzetbaar, met een krachtige en complexe smaak.

    Normale prijs: 12,75 Speciale prijs: 11,75
    U bespaart
    • Touraine Sauvignon Blanc 2023 Domaine de la Renaudie
    • Touraine Sauvignon Blanc 2023 Domaine de la Renaudie
    Touraine Sauvignon Blanc 2023 Domaine de la Renaudie | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Loire

    Wedijvert met buren in de Loire: Sancerre en Pouilly-Fumé". Heerlijke, toegankelijke Sauvignon Blanc met veel nuance. Een alleskunner, multi-inzetbaar van terras tot begeleider van mooie delicate visgerechten, Oosterse gerechten of maaltijdsalades.

    Normale prijs: 12,50 Speciale prijs: 11,50
    U bespaart
    • Saint-Véran Les Colanges 2023 Domaine de la Creuze Noire
    Saint-Véran Les Colanges AOC 2023 Domaine de la Creuze Noire
    0,75L - Frankrijk - Bourgogne, Saint-Véran

    Puurheid, frisheid en rijpheid zijn de kernwoorden voor deze fantastische witte Bourgogne die nimmer verveelt. Kwaliteit die de generieke Saint-Véran ver overstijgt.  Prachtig in balans en gezegend met een onnavolgbare puurheid, een heerlijke, levendige fraîcheur alsmede een geweldige chardonnay-expressie

    Normale prijs: 17,95 Speciale prijs: 16,95
    U bespaart
    • Little Mafalda 2022 Quinta Dona Mafalda, Douro
    Little Mafalda 2022 Quinta Dona Mafalda, Douro | Colaris
    0,75L - Portugal - Douro

    Deze voortreffelijke Portugees uit 2022 is een blend van touriga nacional, touriga franca, tinta roriz en tinta barocca. Dit zijn ook de druivenrassen die gebruikt worden voor Port. Bij deze Little Mafalda versmelten die druiven echter tot een heerlijke en loepzuivere Douro met sappig fruit als kersen, rode bessen en pruimen. Elegant en fris met een charmante fruitvulling en een soepele afdronk. Perfect op dronk en multi-inzetbaar.

    Normale prijs: 9,95 Speciale prijs: 9,25
    U bespaart
    • Minervois La Croix du Père Michel 2022 Domaine La Croix de St. Jean
    • Minervois La Croix du Père Michel 2022 Domaine La Croix de St. Jean
    Minervois La Croix du Père Michel 2022 Domaine La Croix de St. Jean | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Minervois

    Minervois is de hoger gelegen buur van de Corbières, in het zuidwesten van Frankrijk. Daarom zijn de Minervois-wijnen altijd wat frisser en fruitiger. Zoals deze Cuvée La Croix du Père Michel van voornamelijk grenache (50%) en syrah (30%) aangevuld met mourvèdre, cinsault en carignan.

    Normale prijs: 12,95 Speciale prijs: 11,75
    U bespaart
    • Bourgogne Chitry Chardonnay 2023 Domaine Giraudon
    Bourgogne Chitry Chardonnay 2023 Domaine Giraudon | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Bourgogne

    Chitry bevindt zich nabij Chablis. Deze chardonnay heeft dan ook wel wat weg van een Chablis. Nieuwe jaargang 2023. Heerlijk sappig en fris.

    Normale prijs: 14,50 Speciale prijs: 13,50
    U bespaart
    • Weingut Schlossmühlenhof 2023 Weisser Burgunder 'Kalkstein'
    Weingut Schlossmühlenhof 2024 Weisser Burgunder 'Kalkstein' | Colaris
    0,75L - Duitsland - Rheinhessen

    Wijnspecialist Guus Benders koos samen met wijnmaker Nicolas Michel de blend voor deze wijn. Zij zochten én vonden de perfecte balans tussen fraîcheur en fruit-rijpheid. Een Weisser Burgunder die steengoed in elkaar zit. 

    Normale prijs: 11,25 Speciale prijs: 10,50
    U bespaart
    • Côtes du Rhône 2023 Château de Saint Cosme
    Côtes du Rhône 2023 Château de Saint Cosme | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Rhône

    100% Syrah uit het hart van Gigondas- het prachtige wijndorp gelegen aan de voet van het massief Les Dentelles de Montmirail.

    12,95
  1. Ontdek de mooiste cru's uit de Beaujolais | Wijnpakket
    4,50L - Frankrijk - Beaujolais

    Helaas passen er maar 6 flessen in een wijnpakket. Van de 10 Cru de Beaujolaisdorpen hebben wij 6 van onze favorieten geselecteerd. Respectievelijk Morgon, Fleurie, Chiroubles, Julienas, Brouilly en Côte de Brouilly. Ontdek zelf waarom wij zo gefascineerd zijn door dit wijngebied. 

    Normale prijs: 89,90 Speciale prijs: 85,00
    U bespaart
    • Viticultor Javier Sanz 2023 Verdejo
    Viticultor Javier Sanz 2024 Verdejo | Colaris
    0,75L - Spanje - Rueda

    De ideale wijn voor wie op zoek is naar verfrissing en ongecompliceerd plezier. Uitstekende keuze als aperitief.

    Normale prijs: 12,95 Speciale prijs: 11,75
    U bespaart
    • Baroques Coteaux du Pont du Gard 2022 Domaine Maby (Organic)
    • Baroques Coteaux du Pont du Gard 2022 Domaine Maby (Organic)
    Baroques Coteaux du Pont du Gard 2022 Domaine Maby | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Rhône

    Wijnen met de herkomstbenaming Coteaux du Pont du Gard mogen gemaakt worden van druiven uit een scala van gemeenten in de Gard waaronder ook Lirac en Tavel. Deze fruitsoepele baby-Châteauneuf van Richard Maby, Wijnmaker van het Jaar voor de Rhône bij Guide Hachette 2021, is zeer de moeite waard. Kleine oplage: slechts 10.000 flessen van gemaakt.

    Normale prijs: 11,95 Speciale prijs: 10,95
    U bespaart
    • Hermanos Hernáiz El Jardín de la Emperatriz Blanco 2023 DOCa Rioja Alta
    Hermanos Hernáiz El Jardín de la Emperatriz Blanco 2024 DOCa Rioja Alta | Colaris
    0,75L - Spanje - Rioja

    Goeie zuren - daar wil het nog wel eens aan schorten bij Viura - sappig wit fruit met een milde notigheid, een schuchter peren-meloenzoetje, een fijne gelaagdheid en een opgewekte inborst.

    Normale prijs: 11,95 Speciale prijs: 10,95
    U bespaart
  2. Bourgogne Chitry Pinot Noir 2023 Domaine Giraudon | Colaris
    0,75L - Frankrijk - Bourgogne

    Dit is Pinot Noir in zijn meest elegante en pure vorm, enorm fruitgedreven. Een must-taste!

    14,50
    • Friulano 2023 Ronchi di Manzano
    • Friulano 2023 Ronchi di Manzano
    Friulano 2023 Ronchi di Manzano | Colaris
    0,75L - Italië - Friuli

    100% Friulano met een fantastisch parfum, evenwicht in zuren, diepgang en nuance in smaak; topkwaliteit uit de Italiaanse wijnhemel!

    Normale prijs: 16,50 Speciale prijs: 14,95
    U bespaart

67 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina
filters
Naar boven