Frankrijk

Onze trots 'By Colaris' wijnen | Wijnpakket

  • Onze trots 'By Colaris' wijnen | Wijnpakket
Opslaan

Twee jaar geleden begonnen wij gesprekken met wijnboeren om samen een aantal unieke wijnen te creëren onder het nieuwe label 'By Colaris'. Het doel? Wijnen die niet alleen kenmerkend zijn voor de druif en de streek, maar die ook nét dat beetje extra bieden ten opzichte van andere wijnen. Samen met onze proefcommissie, inclusief Master of Wine Cees van Casteren, kozen we wijnen die er met kop en schouders boven zijn soortgenoten uitsteken. Maar nog belangrijker: wijnen die wijnliefhebbers aanspreken zodat ze zonder aarzelen een tweede glas willen inschenken.

Verder lezen
  • Land & Regio
    Frankrijk
Normale prijs: 62,30 Speciale prijs: 55,00
U bespaart
Opslaan
Op voorraad.
  • 100% proefgarantie
  • Gratis bezorgd vanaf €75
  • Levering binnen 2 tot 3 werkdagen
  • Verzekerd verzonden & zorgvuldig verpakt
Inhoud
Specificaties
Chardonnay By Colaris 2023
2023 | Frankrijk, Pays d'Oc

Chardonnay By Colaris 2023

Wij houden van de allermooiste Chardonnays ter wereld; die uit de Franse Bourgogne. Maar daar hangt vaak een pittig prijskaartje aan. Dat moet anders kunnen dachten wij. Daarom gingen wij op zoek naar de perfecte Chardonnay voor elke gelegenheid, die zoveel mogelijk Chardonnayliefhebbers kan bekoren. Eindelijk hebben we hem gevonden bij Jérôme Vic in de Pays d'Oc: subtiel in houtrijping, rijk, weelderig én met precies de juiste frisheid.

Proefnotitie

Ons nieuwe label 'By Colaris', stuk voor stuk wijnen die nét dat beetje extra bieden ten opzichte van andere wijnen. Wij zijn -samen met de wijnboer- ontzettend trots op het resultaat. Een eerlijke prijs voor zowel hen als voor u. Dit vormt de basis voor een duurzame samenwerking, waarbij iedereen wint. Ontdek deze chardonnay van Jérôme Vic in de Pays d'Oc. 

Syrah Grenache Mourvèdre By Colaris 2023 | Colaris
2023 | Frankrijk, Rhône

Syrah Grenache Mourvèdre By Colaris 2023

Houdt u van volsappige, zwoele, kruidige Rhône? Dan moet u deze wijn van Nathalie Leclercq uit de Pays d'Oc proeven! Want met deze nieuwe ‘By Colaris’ Rhôneblend schenkt u uw glas genereus vol met sappig, zwoel en krachtig fruit. 

Médoc By Colaris 2022
2022 | Frankrijk, Bordeaux, Médoc

Médoc By Colaris 2022

Met trots introduceert Colaris de eerste Bordeaux onder het nieuwe eigen label ‘By Colaris’, zorgvuldig vervaardigd door het ervaren team van Château La Tour de By. Deze Médoc uit het topjaar 2022 weerspiegelt de uitzonderlijke prijs-kwaliteitverhouding waar Colaris voor staat.
Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2024 | Colaris
2023 | Frankrijk, Loire

Sauvignon Blanc IGP Loire - By Colaris 2023

Met veel trots presenteren wij de eerste wijn onder ons gloednieuwe label ‘By Colaris’. Wat ons betreft bezit deze sauvignon blanc alle kenmerken die een geweldige Loirewijn moet hebben. Met deze wijn heeft u de zon in uw glas!

WijnsoortMix
LandFrankrijk
Op dronk vanafNu op dronk
AllergenenSulfieten
Art.nr.K205657
Awards
  • Onze trots 'By Colaris' wijnen | Wijnpakket