Wat zijn Cum Laude wijnen? Iedere wijn in deze Cum Laude collectie, is zorgvuldig gekozen door ons ervaren proefpanel en geprezen door onafhankelijke wijnkennersmet het hoge rapportcijfer van gemiddeld 9- van 10. De wijnen bieden een perfecte balans tussen prijs, kwaliteit en plezier. En dat voor maximaal € 15 per fles. Cum Laude geslaagd, zoals we graag zeggen!...minder informatie...meer informatie
Bij aankoop van 6 flessen van dezelfde Cum Laude-wijn ontvangt u tijdelijk de 6e fles cadeau! De 5+1 actie wordt automatisch verrekend. Bij iedere 6 dezelfde Cum Laude-wijnen (of een veelvoud daarvan) ontvangt u automatisch korting — gelijk aan 5 flessen betalen, 1 fles cadeau. Alle Cum Laude wijnen hebben het hoge rapportcijfer van gemiddeld 9- van 10 en dat voor maximaal € 15,- per fles. ...minder informatie...meer informatie
Klassieke, fluweelzachte Rioja Crianza uit topjaar 2021 van meer dan 70 jaar oude stokken. Bekroond met 9 & Sterwijn (Hamersma). Waar vindt u nog zo’n Rioja voor dit geld?
Al meerdere jaren op rij onze meest verkochte rode huiswijn. Biologische Garnacha van oude stokken door de vakmensen van Pago Aylés. Rijp rood fruit, pruim en vijg met een warme finale. 2023 bekroond met 9- & Sterwijn (Hamersma).
Rechteroever Bordeaux afkomstig van het kalkplateau van Ruch met dezelfde bodem als in Saint-Emilion. Wijn om te koesteren. Een 'fleur' die bloeit in het glas. Zijdezacht, fruitig met mooi versmolten tannines.
Diepgekleurde, robuuste maar verfijnde Monastrell van 45 jaar oude stokken in hooggelegen Bullas. Bekroond met 94 punten Suckling en 9- Hamersma. Ongekend veel wijn voor onder €15.
Met deze nieuwe
‘By Colaris’ Rhôneblend schenkt u
uw glas genereus vol met sappig,
zwoel en krachtig fruit. Bekroond met 90 punten (Cees van Casteren MW) en een 8,5 (De Grote Hamersma).
Toegankelijke maar karaktervolle Médoc uit het topjaar 2022, samengesteld met Château La Tour de By. 92 punten (Cees van Casteren MW), vol cassis, cacao en zachte tannine.
Een moderne Bordeaux met zacht fruit en elegante structuur, gemaakt op het prestigieuze Château Clinet in Pomerol. Voor het eerst een blend – en dat tilt Ronan 2020 naar een nóg hoger niveau.
Onder het eigen label By Colaris: biologische Côtes-du-Rhône van topwijnmaker Richard Maby. Rijp rood fruit, kruidige tonen en zuivere afdronk. 9- (De Grote Hamersma), 90 punten (Cees van Casteren MW).
De Marcel Malbec is een speelse en frivole wijn (in tegenstelling tot zijn gespierde broers) met veel sappig fruit en een aangenaam laag alcoholpercentage.
Een super elegante Cahors met sappige tonen van bosaarbeien, frambozen en kersen, ondersteund door zijdezachte tannines en een Beaujolais-achtige lichtheid.
Deze 100% syrah uit het hart van Gigondas is een Côtes du Rhône met de klasse van een cru. Gemaakt door de meesters van Saint Cosme, biedt deze wijn buitengewone kwaliteit voor een zeer vriendelijke prijs.
Een volle, zachte Toscaanse rode wijn met rijp fruit, subtiele kruiden en een fluweelzachte afdronk. Ideaal voor liefhebbers van toegankelijke, ronde wijnen met een moderne stijl.
Wijnen met de herkomstbenaming Coteaux du Pont du Gard mogen gemaakt worden van druiven uit een scala van gemeenten in de Gard waaronder ook Lirac en Tavel. Deze fruitsoepele baby-Châteauneuf van Richard Maby, Wijnmaker van het Jaar voor de Rhône bij Guide Hachette 2021, is zeer de moeite waard. Kleine oplage: slechts 10.000 flessen van gemaakt.
Spätburgunder van kwaliteit
moet men tegenwoordig
met een loep zoeken. “Vief,
jong, fris. Gespierd en lenig.
Fris pinot noir-fruit, heldere
zuren” aldus de Grote Hamersma.
Eigentijdse stijl Sangiovese gemaakt door Riccardo Cotarella, een van de meest gerespecteerde wijnmakers van Italië. Dit is Sangiovese in een gebalanceerde, speelse, sappige en mondvullende stijl.
Diep donkerrode wijn met een weelderig rijke en zijdezachte structuur. De geur en smaak worden gekenmerkt door tonen van blauwe bessen, donkere pruimen, zwarte kersen, mokka, vanille en chocolade. Deze verleidelijk zachte ‘Cioccolata’ biedt een indrukwekkend lange afdronk.
Een sensationeel mooie en romige krachtpatser met de fruitrijkdom van Châteauneuf en de romige zoetweelde van Amarone. Gemaakt van de zeer zeldzame Susumaniello druif die alleen in Puglia is aangeplant. Krachtig, zacht en romig vol kersen, bessen en vanille.
Een zeldzaam zuivere Loire-pinot van uitzonderlijke kwaliteit én betaalbaarheid – speciaal geselecteerd en heretiketteerd voor Colaris als onderdeel van ons nieuwe ‘super duo’ met de Sauvignon Blanc van Salvard.
Bekijk ook onze witte Sauvignon Blanc van Salvard!
Krachtige, sappige Garnacha van 80 jaar oude stokken in Calatayud. Rijk, rond en verfijnd met rijp fruit en mineraliteit. 93 punten (Suckling) en een 9 bij De Grote Hamersma.