Witte Wagram wijn
-
-
-
-
-
0,75L - Oostenrijk - WagramGenoemd naar de St. George-kerk en voorheen eigendom van de wijngaard die wordt beschouwd als een van, zo niet dé beste van de regio. Intense geur van abrikozen, citrus, peer, witte peper en subtiel aanwezige minerale tonen. Deze wijn barst van rijp geel fruit en biedt een rijke en tegelijkertijd droge en volle smaak. Ontdek de verrukkelijke harmonie van deze Grüner Veltliner.
Normale prijs: 31,50 Speciale prijs: 25,45 -
-
-
-
4,50L - Oostenrijk - WagramMaak kennis met de schitterende wijnen van Josef & Martina Ehmoser uit de adembenemend mooie Wagram-streek (Oostenrijk). De bodem op de zonovergoten hellingen bevat hier, heel typerend, veel löss en wordt beschouwd als ‘de ziel van de Wagram’. Qua druivenras is de bekende grüner veltliner druif heer en meester, máár Weingut Ehmoser maakt ook uitmuntende Riesling en Weisser Burgunder (Pinot Blanc).
Met dit proefpakket haalt u al hun geweldige wijnen in huis!Normale prijs: 122,20 Speciale prijs: 98,71 -
-
-
0,75L - Oostenrijk - WagramSingle-vineyard Grüner Veltliner van de zuidelijke Ried Georgenberg op diepe löss, gecertificeerd biologisch. Intens abrikoos, citrus, peer en witte peper; droog, vol en licht romig. Koopargument: gerenommeerd Wagram-terroir zorgt voor concentratie en lengte.Normale prijs: 37,50 Speciale prijs: 30,29 -














