Rueda Verdejo 'Aléora' By Colaris 2024
Expressieve Verdejo uit Rueda, speciaal voor Colaris geselecteerd in samenwerking met topwijnmaker Javier Sanz. Fris, karaktervol en onweerstaanbaar doordrinkbaar.
- SmaakprofielLicht, soepel & fruitig
- DruivenrasVerdejo
- Land & RegioSpanje, Castilla y León, Rueda
- 100% proefgarantie
- Gratis bezorgd vanaf €75
- Levering binnen 3 werkdagen
- Verzekerd verzonden & zorgvuldig verpakt
-
Vanaf €75 gratis bezorgd
-
Levering binnen 3 werkdagen
-
Verzekerd verzonden
-
100% proefgarantie
"Springlevende Verdejo uit de bakermat van Rueda – pure expressie, pure drinkvreugde"
De Rueda Verdejo 'Aléora' By Colaris 2024 is precies wat we zoeken in een goede Verdejo: levendig, karaktervol en met het vakmanschap dat je proeft. De loepzuivere witte wijn is ontstaan uit onze hechte samenwerking met Javier Sanz Cantalapiedra, vijfde generatie wijnbouwer in het hart van Rueda: La Seca, dé historische kern van deze herkomstbenaming. Zijn familie maakt al meer dan 150 jaar wijnen die trouw zijn aan hun oorsprong, met grote aandacht voor biodiversiteit, oude druivenrassen en enkele van de oudste percelen in de regio.
Rueda is dé regio voor Verdejo, en dat proef je. De 'Aléora' springt uit het glas met aroma’s van citrus, grapefruit, versgemaaid gras en een subtiele tropische toets. In de mond krokant en sappig, met frisse zuren, kruidige accenten en een speelse mineraliteit die uitnodigt tot een tweede (of derde) glas. Lichtvoetig maar niet lichtzinnig – een wijn die zijn klasse toont in elegantie en balans. Deze wijn maakt deel uit van ons exclusieve By Colaris-label, waar vakmanschap, terroir en uitzonderlijke drinkbaarheid samenkomen.
‘By Colaris’ staat voor eerlijke wijn met een verhaal – van wijngaard tot kelder en uiteindelijk tot in uw glas. De Verdejo ‘Aléora’ is daar een sprankelend voorbeeld van: fris, puur, toegankelijk én karaktervol. Proef het verschil zelf.
-
Kabeljauw
Blend | 100% Verdejo |
---|---|
Wijnsoort | Witte Wijn |
Land | Spanje |
Druivenras | Verdejo |
Regio | Castilla y León, Rueda |
Smaakprofiel | Licht, soepel & fruitig |
Jaargang | 2024 |
Flesinhoud | 0.75 |
Alcoholgehalte | 12.8 % |
Op dronk vanaf | Nu op dronk |
Op dronk tot | 2027 |
Allergenen | Sulfieten |
Afsluiting | Kurk |
Art.nr. | K207504 |
Awards | |
Cees van Casteren MW
90/100 punten
Bouquet van Granny Smith, ananas, passiefruit, guave en rozen. Bijzonder charmant qua smaakarchitectuur met impressies van bergamot, rijpe ananas, perzik, limoen en grapefruit. Zesty, grassig en toch vetrijp mondgevoel. Wordt bij elk glas lekkerder.