Wijnen
-
-
- 0,75L - Italië - Friuli-Venezia GiuliaGianni Menotti, een Friulische wijnliefhebber van jongs af aan, heeft zijn passie omgezet in een buitengewone carrière. Na het overnemen van Villa Russiz, heeft hij de wereld rondgereisd om zijn expertise in wijnbouw te perfectioneren. Nu, terug in Friuli, deelt hij zijn onschatbare kennis met de meest vooraanstaande wijnproducenten, met een focus op het onthullen van de unieke smaken van de regio.39,95
-
- 0,75L - Italië - Toscane
Het onbetwiste vlaggenschip van Tenuta Sette Ponti is de Oreno, genoemd naar de rivier die door de wijngaarden stroomt. De wijngaarden liggen midden in het Chianti-Classico-territorium, maar het zijn de Bordelaise druivenrassen die de wijn tot één van de grootste Super Tuscans maken. 50% merlot voor structuur, 40% cabernet sauvignon voor de klasse en 10% petit verdot voor de elegantie.
Normale prijs: 79,50 Speciale prijs: 73,50 -
- 0,75L - Spanje - Ribera del Duero
De ‘tweede wijn’ van Dominio de Pingus. De druiven voor deze wijn zijn afkomstig van 16 verschillende percelen gelegen in het hart van de Ribera del Duero. Alle percelen worden apart gevinifieerd en kundig geassembleerd. De vergisting en rijping vindt plaats op relatief oud eiken (naast 30% tot 40% nieuw) gedurende 18 maanden.
125,00 -
- 0,75L - Frankrijk - Bordeaux
Neal Martin 91-93 | Decanter 93 punten
Normale prijs: 39,95 Speciale prijs: 37,50-
-
- + 3
0,75L - Chili - Maipo Valley• Samenwerking tussen Baron Philippe de Rothschild (Mouton Rothschild) en Viña Concha y Toro
• ‘An impressive wine from one of the very best Chilean vintages.’ (Tim Atkin MW)
• ‘Gloriously refined and the very epitome of Bordeaux craft and sophistication.’ (The Drinks Business)
In Almaviva 2021 vindt u de finesse en complexiteit van een grote Bordeaux. Deze wijn vormt een interessante verbreding van uw collectie.189,00
Alle wijnen van de wijnliefhebbers van Colaris
Het assortiment van Colaris is uitgebreid en biedt een ruime keuze aan iedere wijnliefhebber. Ontdek de hoge kwaliteit binnen iedere categorie: van rode tot witte wijn en van rosé tot mousserende wijn. Maar ook per land is er voor ieder wat wils, zoals Franse wijn (zoals Beaujolais wijn, Bordeaux wijn of Bourgogne wijn), Spaanse wijn (zoals Rioja wijn of Ribera del Duero wijn) en Italiaanse wijn (zoals Piëmonte wijn, Toscaanse wijn of Puglia wijn). Bij het selecteren van de wijnen van Colaris beoordelen de wijnspecialisten de wijnen altijd eerst op smaak. Alleen kwalitatief hoogstaande wijnen komen in aanmerking voor een plek in het assortiment van Colaris.
U zult zien dat de wijnen van Colaris een voorbeeld zijn voor de typiciteit en authenticiteit van hun herkomst. Dankzij de jarenlange ervaring van de wijnspecialisten van Colaris worden uitsluitend wijnen geselecteerd die behoren tot de top van de gebieden waar ze vandaan komen. Dat blijkt ook uit de scores die de wijnen van Colaris krijgen van nationale en internationale wijnschrijvers.